skip to Main Content

O Vinamu

V Brně existují 2 vietnamské tržnice – naše tržnice je ta tržnice, u kterých Vietnamci často říkají jako „61“, protože ležíme na adrese Olomoucká 61a.

Poslední dobou je čím dál, tím větší zájem o poznání vietnamské kultury díky naší gastronomie. Tak jsme se rozhodli více se otevřít pro veřejnost.

Jelikož návštěvnost je teď vyšší, než před 10-ti lety, rozhodli jsme se rozšířit naše prostory. V přízemí stále zůstávají obchody s textilií, hračkami, elektroniky a potravinami, ale v horním patře bude nový food court. Teď budete mít více na výběr jídla z několika bister.

Jednou za čas se zde uskuteční prohlídka vietnamské tržnice, kde máte možnost poznat naše náboženství/tradice a kulturu. Kromě prohlídek tu pomalu ale jistě vznikají další služby k napojení českých a vietnamských stran.

Název Vinamo neboli spojení slov Vietnamu na Moravě vznikl díky inspirací „vína na Moravě“. Pro další aktuality nás tu pravidelně sledujte! Budeme vám zde informovat o podnicích ve Vinamu a jaké jsou jejich nejnovější nabídky.

Back To Top